Tomasz Kotecki

Dyrektor zarządzający Pionu Transformacji i Strategii, UNIQA
Tomasz Kotecki
UNIQA

bio

Tomasz Kotecki pełni rolę Dyrektora Zarządzającego Pionu Transformacji i Strategii w UNIQA. Tomasz związany jest z rynkiem ubezpieczeń od ponad 10 lat. Przed dołączeniem do UNIQA, jako Dyrektor (Principal) w BCG Platinion, był członkiem globalnych praktyk ubezpieczeniowej i bankowej, gdzie specjalizował się w budowaniu strategii oraz przeprowadzaniu transformacji organizacyjnych i cyfrowych. Jedną z transformacji, które wspierał, była niedawna integracja UNIQA i AXA w Polsce.

Tomasz łączy umiejętności doradztwa strategicznego z praktycznym doświadczeniem w projektowaniu i realizowaniu dużych programów wdrożeń technologicznych. Zarządzał strategicznymi programami IT, takimi jak budowa i wdrażanie portali ubezpieczeniowych, systemów produktowych i systemów CRM.

Tomasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył kierunki Finanse i Rachunkowość oraz Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne.

Tomasz Kotecki
UNIQA

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie