Tomasz Kruzel

Dyrektor Departamentu Prawnego, BNP Paribas Cardif S.A
Tomasz Kruzel
BNP Paribas Cardif S.A

bio

Od ponad 17 lat czynnie związany z rynkiem ubezpieczeniowym w Polsce. W BNP Paribas Cardif odpowiada za koordynację i wsparcie regulacyjno-prawne biznesu, dzięki czemu posiada praktyczne doświadczenie w pracach wdrożeniowych nowych regulacji prawnych oraz wytycznych i rekomendacji wydawanych dla rynku finansowego przez organy nadzoru. Jego misją jest zwiększanie dostępności ubezpieczeń w Polsce i tworzenie produktów ubezpieczeniowych, które zapewniają realną pomoc i wsparcie i są dopasowane do zmieniających się potrzeb społecznych.

Stały członek Zespołu Bancassurance oraz Grupy Roboczej ds. RODO, a także innych zespołów i grup roboczych działających w Polskiej Izbie Ubezpieczeń (PIU) zajmujących się obszarem regulacyjno-prawnym.
W roku 2021 r. odznaczony przez PIU nagrodą „Zasłużony dla ubezpieczeń”.
Od lat zaangażowany w działalność społeczną. Członek Fundacji na rzecz wsparcia i rozwoju etycznego biznesu „Inkubator” oraz Przewodniczący Rady Fundacji „Kuźnia Lepszego Jutra”, która wspiera m.in. wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży.

Tomasz Kruzel
BNP Paribas Cardif S.A

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie