Tomasz Ostrowski

adwokat, doradca prawny, ERIF BIG S.A.
Tomasz Ostrowski
ERIF BIG S.A.

bio

Adwokat. Absolwent studiów prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych prawa nowoczesnych technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prowadzi indywidulną praktykę adwokacką we Wrocławiu. Od kilkunastu lat zajmuje się doradztwem prawnym i regulacyjnym na rzecz przedsiębiorstw działających na rynku usług finansowych, zarządzania wierzytelnościami, przetwarzania i analizy danych oraz nowych technologii. Wieloletni współpracownik Grupy Kapitałowej Kruk oraz ERIF BIG. Doradca Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Tomasz Ostrowski
ERIF BIG S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie