Tycjan Bielecki

Dyrektor Zarządzający Santander Bank Polska
Tycjan Bielecki
Santander Bank Polska

bio

Dyrektor Zarządzający obszarem ESG i Ekosystemów Rozwiązań dla Domu w Santander Bank Polska S.A. od września 2022 r.
Związany z sektorem finansowym od ponad 20 lat, pracując w Warszawie, Londynie, Lizbonie i Karaczi. Zdobywał doświadczenie w wiodących globalnych firmach z sektora finansowego (Deutsche Bank, Moody’s Investors Service, Citigroup, Textron) na wielu rynkach regionu EMEA, w tym w krajach Europy Wschodniej, Izraelu, a także Pakistanie. Członek prezydium najbardziej istotnych grup roboczych dot. zrównoważonego finansowania w Polsce oraz jeden z 2 polskich przedstawicieli w Chief Sustainable Officers Forum przy European Banking Federation, oraz członek-założyciel PolSif.
Absolwent Szkoły Głównej w Warszawie oraz Sustainable Finance na University of Cambridge.

Tycjan Bielecki
Santander Bank Polska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie