Weronika Dejneka

Prezes Zarządu PZU Cash SA oraz Członek Zarządu PZU Zdrowie S.A.
Weronika Dejneka
PZU Zdrowie

bio

Prezes Zarządu PZU Cash SA oraz Członek Zarządu PZU Zdrowie SA. Pełni także funkcję Członka Rady Nadzorczej w trzech Spółkach Bałtyckich z Grupy PZU: AAS Balta, Lietuvos Draudimas i PZU Lietuvos Draudimas Gyvybes Draudimas. Przez wiele lat pracowała w PZU i PZU Życie na stanowiskach Dyrektora Zarządzającego w obszarze zarządzania strategią produktową i współpracy z bankami. Ukończyła Wydział Zarzadzania na Uniwersytecie Warszawskim, posiada także dyplom Warsaw Illinois Executive MBA. Z Grupą PZU związana od 2005 r, wcześniej pracowała w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie Nationale-Nederlanden SA. Z rynkiem ubezpieczeniowym związana od 2001r., z dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu produktu, sprzedaży korporacyjnej, marketingu i zarzadzania projektami a także współpracy z bankami, w szczególności bancassurance i assurbanking. Jest profesjonalistką w obszarze zdrowia oraz finansowych benefitów pracowniczych.

Weronika Dejneka
PZU Zdrowie

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie