Wiesław Rozłucki

Przewodniczący Rady Nadzorczej, Bank BPH S.A., Prezes Zarządu Fundacji Polski Instytut Dyrektorów, prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (1991-2006)
Wiesław Rozłucki
Bank BPH S.A

bio

Ekonomista, absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego SGH, 1970. Doktor geografii ekonomicznej, 1977. Stypendysta British Council w London School of Economics 1979-80.
W latach 1991-2006, przez pięć kadencji, prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, członek i przewodniczący Rady Nadzorczej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych (1994 -2006). Członek i prezes Rady Nadzorczej GPW (2013–2016).
Obecnie prezes Zarządu Fundacji Polski Instytut Dyrektorów. Współautor Dobrych Praktyk Komitetu Audytowego 2021.
Członek i przewodniczący rad nadzorczych oraz komitetów audytu spółek akcyjnych : Bank BPH , Internet Media Services, Cardif Polska oraz XTPL.
Doradca (senior adviser) banku inwestycyjnego Rothschild and Co.

Wiesław Rozłucki
Bank BPH S.A
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie