Wiktoria Błaszczykowska

studentka Uniwersytetu Jagiellońskego w Krakowie - autorka eseju pt. Let’s make Ukraine great again!
Wiktoria Błaszczykowska
studentka Uniwersytetu Jagiellońskego w Krakowie - autorka eseju pt. Let’s make Ukraine great again!

bio

Wiktoria Błaszczykowska – studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunkach ekonomia oraz zarządzanie zmianą społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz absolwentka ekonomii międzynarodowej UJ. Pracę licencjacką poświęciła analizie działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, jakie podejmowane są przez banki komercyjne, ze szczególnym uwzględnieniem ING Banku Śląskiego. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła w ramach Stażu z Lwem, który organizowany był przez wymienioną wcześniej instytucję. Członkini Ekonomicznego Koła Naukowego na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Koordynatorka do spraw Partnership Development w międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Obecnie w ramach jednego z kierunków studiów pracuje nad stworzeniem projektu społecznego nagłaśniającego problem funkcjonowania pseudohodowli psów w Polsce. Prywatnie miłośniczka wszystkiego co związane z kulturą iberyjską, właścicielka dwóch psów oraz fanka uprawy roślin.

Zobacz debaty:

Wiktoria Błaszczykowska
studentka Uniwersytetu Jagiellońskego w Krakowie - autorka eseju pt. Let’s make Ukraine great again!
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie