Wiktoria Pawlos

Studentka Uniwersytetu Gdańskiego
Wiktoria Pawlos

bio

Wiktoria Pawlos jest studentką drugiego roku Ekonomii, specjalność Ekonomika Transportu i Logistyka, na Uniwersytecie Gdańskim. Aktywnie działa w Naukowym Kole Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie jest członkiem Zarządu, jako Wiceprezes ds. marketingu. W 2018 r. zdobyła tytuł laureata II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Interesuje się zrównoważonym rozwojem, logistyką i nowoczesnymi technologiami w logistyce. Prywatnie interesuje się fotografią.

Wiktoria Pawlos
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie