Wojciech Dańczyszyn

Senior Manager, Technology Consulting, EY
Wojciech Dańczyszyn
EY

bio

Wojciech jest Senior Managerem oraz Liderem Zespołu Cybersecurity Compliance w EY Polska. Posiada 11-letnie doświadczenie w zakresie audytów informatycznych, w tym audytów atestacyjnych SOCR. Specjalizuje się w realizacji projektów doradczych z obszaru cyberbezpieczeństwa, w szczególności w obszarze zarządzania ryzykiem cyberbezpieczeństwa i zapewnieniu zgodności rozwiązań IT z przepisami prawa. Doradza klientom w zakresie budowania systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji, zarządzania ryzykiem stron trzecich, zapewnienia ciągłości działania.

Brał udział w opiniowaniu wytycznych Europejskiego Urzędy Nadzoru Bankowego „ICT and security risk management”. Wykładowca na Studiach Podyplomowych Uczelni Łazarskiego – Prawo w biznesie nowych technologii. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Informatyka Gospodarcza oraz Systemy Informatyczne w Zarządzaniu.

Certyfikowany Auditor wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO27001 oraz Systemu Zarządzania Ciągłością Działania ISO22301. Posiada certyfikaty CISA, CISM, MoR, CBCI, COBIT 5 Implementation.

Zobacz debaty:

Wojciech Dańczyszyn
EY
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie