Wojciech Murawski

Członek Zarządu
Wojciech Murawski
Blue Media

bio

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Mgr Inż. Sieci telekomunikacyjnych i Zarządzania Projektami Teleinformatycznymi. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w korporacjach (Big Bank Gdański (obecnie Millenium Bank), Polkomtel S.A. (operator sieci Plus)). Od 2007 roku w Grupie Blue Media w roli udziałowca i osoby zarządzającej. Od 25 lat w obszarze nowoczesnych technologii, najpierw w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych a obecnie szeroko pojętych innowacji informatycznych.
Aktualnie Członek Zarządu Blue Services Sp. z o.o. odpowiedzialny za Finanse, Organizację, HR oraz Zespół Sprzedaży Spółki. Mąż, Tata Karoliny, Kacpra i Klary. Kiedyś aktywny zawodnik piłki nożnej, dzisiaj pasjonat sportu we wszelkiej możliwej postaci.

Wojciech Murawski
Blue Media

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie