Wojciech Ptak

Head of engineering, Revolut Business
Wojciech Ptak
Revolut Business

bio

Engineering Executive Director oraz Head of Engineering w firmie Revolut odpowiadający za technologię w bankowości B2B oraz BaaS Revolut Business.

W przeszłości pracował jako CTO dla kilku firm, doradzał, szkolił i pomagał w budowaniu produktów B2B, systemów rozproszonych, rozwiązań do zbierania danych, analiz oraz ML/AI, w tym implementacji Big Data, systemów przetwarzania strumieni danych.

Przez lata pracował z wieloma firmami z listy Forbes 500 w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Holandii, w tym The Coca-Cola Company, American Bankers Association, Macy’s, Bloomingdales, Heineken, Saks 5th Avenue, BP, Boots, Polo Ralph Lauren, Porsche, HSBC oraz innymi.

Wojciech Ptak
Revolut Business
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie