Wojciech Wandzel

Partner, Kancelaria Kubas Kos Gałkowski
Wojciech Wandzel
Kancelaria Kubas Kos Gałkowski

bio

Adwokat, lider Praktyki Banking & Finance KKG. Specjalizuje się w prawie gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem prawa bankowego i zagadnień kredytowych.
Posiada szerokie doświadczenie w kompleksowej obsłudze banków i innych instytucji finansowych. Doświadczony negocjator i strateg procesowy. Udziela wsparcia w zakresie projektów regulacyjnych na zlecenie podmiotów sektora finansowego.
Posiada szerokie doświadczenie przy projektach realizowanych w sektorze bankowym. Brał udział w przygotowaniu dokumentacji kredytowej dla potrzeb kredytów konsumenckich jak i biznesowych. Obecnie wraz z podległem zespołem doradza wiodącym bankom w opracowaniu i wdrożeniu strategii w sporach dotyczących kredytów walutowych oraz złotowych.
W latach 2002-2005 współpracował z wiodącymi kancelariami adwokackimi w kraju, zajmując się obsługą procesową klientów korporacyjnych z sektora budowlanego i finansowego.
Ukończył studia magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także studia we Francji: Master 2 (ancien DESS) en droit des affaires (juriste d’entreprise) na Université Toulouse 1 oraz studia Master 2 en droit des affaires français et international na Université d’Orléans. W ramach stypendium Rządku Republiki Francuskiej odbył międzynarodowy staż organizowany przez Izbę Adwokacką w Paryżu.

Wojciech Wandzel
Kancelaria Kubas Kos Gałkowski

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie