Zbigniew Bętkowski

Członek Zarządu Deutsche Bank Polska S.A.
Zbigniew Bętkowski
Deutsche Bank Polska S.A.

bio

CFO/COO Deutsche Bank Polska S.A., z którym to bankiem jest związany od 2006 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w warszawskim biurze KPMG w Departamencie Bankowości i Instytucji Finansowych, następnie był związany z Bankiem BGŻ. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu Finansów, Ryzyka Finansowego, organizacji i przekształceń przedsiębiorstw. Współtworzył i kieruje centrum usług wspólnych dla Grupy DB w Polsce. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W marcu 2003 roku otrzymał  tytuł ACCA nadawany przez Association of Chartered Certified Accountants z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Zbigniew Bętkowski
Deutsche Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie