Zofia Łapniewska

Adiunkt na Uniwersytecie Jagiellońskim, Polska Sieć Ekonomii
Zofia Łapniewska
Polska Sieć Ekonomii

bio

dr Zofia Łapniewska – adiunktka w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego, ekonomistka i badaczka, w latach 2012-2016 przebywała na po-doktorskich stażach badawczych m.in. na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie i London School of Economics and Political Science. Stypendystka m.in. Fundacji Fritza Thyssena i Rządu Niemieckiego (DAAD). Jej artykuły ukazały się w takich prestiżowych pismach jak Review of Radical Political Economics, Feminist Economics, Energy Research & Social Science oraz Journal of Cooperative Organization and Management. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół ekonomii instytucjonalnej, środowiskowej/ekologicznej i feministycznej.

Zofia Łapniewska
Polska Sieć Ekonomii
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie