Zuzanna Zakrzewska

Partner Zarządzający w kancelarii Ernst & Young Law Tałasiewicz i Wspólnicy sp. k.
Zuzanna Zakrzewska
EY Polska

bio

Zuzanna Zakrzewska pełni też funkcję Partnera Zarządzającego praktyką EY Law w regionie CESA. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a od 2005 roku jest wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Zuzanna specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z transakcjami fuzji i przejęć, procesami restrukturyzacyjnymi oraz w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie prawa handlowego, prawa pracy oraz prawa bankowego. Posiada szerokie doświadczenie w pracy dla klientów z sektora finansowego.

Ponad 20 letnie doświadczenie Zuzanny obejmuje w szczególności doradztwo przy transakcjach kapitałowych, dla inwestorów branżowych i finansowych; połączenia, w tym połączenia transgraniczne na rynku regulowanym; reorganizacje międzynarodowych grup kapitałowych, etc.

W ostatnich latach Zuzanna wspierała podmioty z sektora finansowego w realizacji projektów związanych z problematyką kredytów frankowych.

Zobacz debaty:

Zuzanna Zakrzewska
EY Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie