• Accenture

  Accenture

  Accenture jest wiodącą globalną firmą, która świadczy profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology i Operations. Korzystając z globalnego doświadczenia i wysoce specjalistycznej wiedzy z ponad 40 branż, Accenture oferuje unikalne rozwiązania, które łączą biznes i technologię.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • BEST S.A.

  BEST S.A.

  BEST S.A. to lider i jedna z największych firm działających w branży windykacyjnej w Polsce. Grupa BEST aktywnie inwestuje w portfele wierzytelności z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych, obsługując portfele bankowe, firm pożyczkowych, telekomunikacyjnych, energetycznych oraz innych podmiotów oferujących usługi masowe.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.

  BNP Paribas Bank Polska S.A.

  Misją Banku BNP Paribas jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • Deloitte

  Deloitte

  Deloitte Polska to jedna z wiodących firm doradczych w kraju, świadczącą usługi profesjonalne w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, konsultingu strategicznego oraz technologicznego, zarządzania ryzykiem i doradztwa finansowego.W Polsce firma Deloitte rozpoczęła swoją działalność w roku 1990.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • EY

  EY

  EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • IBM

  IBM

  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • KPMG

  KPMG

  KPMG w Polsce od 1990 r. świadczy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa biznesowego, a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawna D.Dobkowski sp.k., kompleksowe usługi prawne.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych

  Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych

  Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych jest centralną instytucją odpowiedzialną za prowadzenie rozrachunku transakcji zawieranych na rynku regulowanym oraz w alternatywnym systemie obrotu, jak również prowadzenie centralnego depozytu papierów wartościowych.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • Mastercard

  Mastercard

  Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Nasza sieć przetwarzania płatności łączy konsumentów, instytucje finansowe, sprzedawców, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • Microsoft

  Microsoft

  Microsoft (Nasdaq "MSFT" @microsoft) napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Inteligent Cloud) oraz inteligentnej krawędzi (Inteligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są fundamentem dla innych do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft i konkurują globalnie.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej
 • Visa

  Visa

  Visa Inc. (NYSE: V) to światowy lider płatności cyfrowych. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Nasza nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych i skutecznych płatności na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji.
  Czytaj więcejPrzejdź dalej

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie