Zarejestruj się

Uprzejmie informujemy, że uczestnictwo w Europejskim Kongresie Finansowym Online jest bezpłatne.

Aby wziąć udział w Kongresie Online należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od <a href='https://www.efcongress.com/partnerzy-ekf-online/' target='_blank'>Organizatora i Partnerów</a> wydarzenia „EKF Online”. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową - Gdańska Akademia Bankowa z siedzibą ul. Do Studzienki 63, 80-227 Gdańsk, e-mail: <a href='mailto:poczta@gab.com.pl'>poczta@gab.com.pl</a>. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową - Gdańską Akademię Bankową. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową - Gdańska Akademia Bankowa z siedzibą ul. Do Studzienki 63, 80-227 Gdańsk, e-mail: <a href='mailto:poczta@gab.com.pl'>poczta@gab.com.pl</a>.
  Organizator
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Partner Główny EKF
  Partnerzy EKF
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Partnerzy Instytucjonalni EKF
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Partnerzy akademiccy
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Wybierz wydarzenie
  Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

  ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

  W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

   

  Wyszukaj na stronie

  Anuluj wyszukiwanie