W najbliższy czwartek 23 czerwca 2022 o godz. 15:00 odbędzie się debata pt. Potrzeby kapitałowe i atrakcyjność inwestycyjna banków organizowana w ramach Konferencji Zarządzanie ryzykiem i kapitałem w bankach.

Gospodarzem debaty jest Związek Banków Polskich.

Wśród panelistów:

  • Andrzej Dżuryk, Członek Komitetu Zarządzającego, Société Générale Oddział w Polsce
  • Bożena Graczyk, Wiceprezes Zarządu, ING Bank Śląski S.A.
  • Marcin Gadomski, Wiceprezes Zarządu Banku, nadzorujący Pion Zarządzania Ryzykami, Bank Pekao S.A.
  • Maciej Reluga, Członek Zarządu, Główny Ekonomista, Santander Bank Polska S.A.

Moderatorem debaty będzie Włodzimierz Kiciński, Wiceprezes Związku Banków Polskich

Debatę obejrzeć można także za pośrednictwem platformy Youtube.

Wybierz wydarzenie
Zarządzanie ryzykiem i kapitałem w bankachluty/marzec 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie