British Alumni Society

British Alumni Society jest stowarzyszeniem działającym od 1999 roku i skupiającym polskich absolwentów edukacji brytyjskiej pod patronatem Ambasady Brytyjskiej i British Council. Założone przez kilkudziesięciu absolwentów dzisiaj liczy kilkuset członków i promuje dobre praktyki społeczeństwa obywatelskiego rozwinięte w Wielkiej Brytanii: debaty oksfordzkie, kluby dyskusyjne, oraz tzw social networking. Główne projekty BAS to cykle publicznych debat oksfordzkich na UW i w Teatrze Polskim, anglojęzyczny klub dyskusyjny Ladies And Gentlemen oraz program stypendialny sla uczniów szkół średnich. Umożliwia on dwuletnią bezpłatną naukę zakończoną maturą w prestiżowych angielskich szkołach z internatem. BAS wykształcił w ten sposób już około stu pięćdziesięciu stypendystów, którzy w znakomitej większości kontynuują studia na najlepszych uczelniach wielu krajów.
BAS współpracuje z Akademią EKF promując udział wśród polskich studentów uczelni brytyjskich a także organizując debaty na tematy ekonomiczne z udziałem uczestników Akademii w Sopocie i w Warszawie.

Wybierz wydarzenie
European Financial Congress10 - 12 June 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Search on the site

Cancel search