Łukasz Olejniczak

Customer Engineer, Google Cloud
Łukasz Olejniczak
Google Cloud

bio

Łukasz Olejniczak pracuje jako Customer Engineer w Google Cloud gdzie pomaga firmom rozwiązywać ich najtrudniejsze wyzwania biznesowe w oparciu o strategiczne podejście do danych, analityki, uczenia maszynowego i innowacji technologicznych. Ponad 10 lat pracy dla firm takich jak MicroStrategy, Roche, Autorun, mBank, DXC Technology i ich klientów pozwoliło mu zdobyć cenne doświadczenie, które obejmuje unikalne połączenie inżynierii oprogramowania, projektowania produktów i usług, Business Intelligence, hurtowni danych, inżynierii danych i uczenia maszynowego. Doświadczenie to zostało poparte szeregiem certyfikatów między innymi z zakresu chmur publicznych GCP, AWS i Azure. Łukasz posiada doktorat z fizyki stosowanej uzyskany na Vrije Universiteit w Brukseli / Belgia i SUPELEC w Metz we Francji.

See debates:

Łukasz Olejniczak
Google Cloud
Wybierz wydarzenie
European Financial Congress2-4 June 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Search on the site

Cancel search