Settlement of the eighth edition of the “Banking Stars” competition organized by Dziennik Gazeta Prawna and PwC.

We will identify the best banks in the following categories: growth, stability, efficiency, innovation, customer relations and sustainability, and award the grand prize.

The competition jury consists of:

  • Krzysztof Jedlak, Editor in Chief, Dziennik Gazeta Prawna
  • Janusz Jankowiak Chief Economist, Polish Business Roundtable
  • Jowita Michalska, CEO of Digital University Foundation
  • Witold Orłowski, Chief economic advisor, PwC
  • Przemysław Paprotny, Partner and leader of the financial sector at PwC Polska
  • Łukasz Wilkowicz ,Editor, Dziennik Gazeta Prawna
Wybierz wydarzenie
European Financial Congress2-4 June 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Search on the site

Cancel search