Debata online: Przeciwdziałanie wyłudzeniom na rynku Consumer Finance

11 marca 2021, godz. 14:00

 

Wystąpienie wprowadzające „Wyłudzenia na rynku consumer finance”  – skala problemu, dostępne narzędzia, zaangażowanie uczestników”, Mariusz Cholewa, Prezes Zarządu Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Moderator: Mariusz Cholewa, Prezes Zarządu Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Zaproszeni Paneliści:

 • Piotr Ciotucha, Dyrektor Zarządzania Ochroną Przychodów, Ryzykiem Kredytowym i Nadużyciami; Bezpieczeństwo i Zarządzanie Zgodnością; Orange Polska S.A.
 • Konrad Korczak, Dyrektor Departamentu Kontroli i Zapobiegania Przestępstwom Finansowym, Santander Bank Polska S.A.
 • Adam Lange, VP, Cyber Threat Hunting w Standard Chartered Bank
 • Aleksandra Mrozek, Prokurator, Departament do Spraw Przestępczości Gospodarczej Prokuratury Krajowej
 • Krzysztof Raczyński, CEO, Digital Fingerprints
 • Ewa Wernerowicz, Prezes Vivus Finance

Komentarz do debaty:

 • Sebastian Skuza, Sekretarz Stanu, Generalny Inspektor Informacji Finansowej, Ministerstwo Finansów

 

Uczestnicy debaty

Zgłoś temat/panelistę

  Zaproponuj nam ciekawy temat (nie mający charakteru sprzedażowego, czy autopromocyjnego) lub Panelistę, który Twoim zdaniem jest interesujący dla sektora consumer finance. Najciekawsze propozycje zostaną przedstawione w cyklu debat/rozmów EKF - Consumer Finance. Chcesz zostać partnerem? Szukasz nowych relacji? Proszę o kontakt z monika.hommel@efcongress.com
  Wybierz wydarzenie
  Kongres Consumer Finance26 listopada 2024

  ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

  W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

   

  Wyszukaj na stronie

  Anuluj wyszukiwanie