Kwadrans z EKF jest platformą debaty w ramach Europejskiego Kongresu Finansowego. To cykl spotkań online, w których korzystamy z wiedzy i kompetencji współpracujących z Kongresem ekspertów. W Kwadransie z EKF podejmujemy między innymi tematy związane z bieżącą sytuacją w świecie finansów na rynku polskim i zagranicznym, i rozmawiamy o działaniach mających na celu niwelowanie gospodarczo-społecznych skutków kryzysu.
Podczas transmisji live zapraszamy do zadawania pytań gościom spotkania.

Rozmowy dostępne są również na kanale youtube Europejskiego Kongresu Finansowego.

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie