W skrócie o IT w instytucjach finansowych

Konferencja IT w instytucjach finansowych jest organizowanym od 1995 roku branżowym spotkaniem przedstawicieli instytucji finansowych oraz przedstawicieli sektora IT. Charakteryzuje ją możliwość nieskrępowanej dyskusji eksperckiej na tematy dotyczące nie tylko aktualnych problemów współpracy sektora IT i instytucji finansowych, ale przede wszystkim przyszłych wyzwań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa informatycznego instytucji finansowych i ich klientów, oraz możliwościach wsparcia biznesu przez rozwiązania technologiczne.

XXV konferencja „IT w instytucjach finansowych” zostanie zrealizowana w dwóch odsłonach:

  • w roku 2022, trzy sesje specjalne Konferencji podczas zeszłorocznych Kongresów w ramach projektu Europejskiego Kongresu Finansowego:
    1) Kongres Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej (8/9 listopada 2022) – jedna sesja specjalna – zobacz nagranie
    2) Kongres Bankowości Detalicznej (30 listopada) – jedna sesja specjalna – zobacz nagranie 
    3) Kongres Consumer Finance (1 grudnia) – jedna sesja specjalna – zobacz nagranie
  • 23-24 marca 2023, formuła stacjonarna.

Podczas sesji specjalnych ,,IT w instytucjach finansowych” koncentrowaliśmy się na najważniejszych tematach i wyzwaniach związanych z branżą technologiczną dla sektora
finansowego. Na podstawie badania sondażowego przeprowadzonego na potrzeby debat Europejskiego Kongresu Finansowego 2022 wśród CIO 8 największych banków w Polsce, określone zostały główne obszary tematyczne Konferencji w 2022 roku.

Obszary tematyczne debat w ramach IT 2022

Wiosenna odsłona XXV konferencji

Galeria zdjęć

Wybierz wydarzenie
IT w instytucjach finansowych23 - 24 marca 2023

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie