Powiedzenie „Obyś żył w ciekawych czasach” nie straciło nic ze swojej aktualności – wręcz przeciwnie, nabiera jeszcze większego znaczenia. Kolejne dni przynoszą poważne wyzwania społeczne, ekonomiczne i geopolityczne, obfitują w sytuacje trudne do przewidzenia, wymagające kreatywności w szukaniu rozwiązań. Jaką rolę w tym burzliwym okresie odgrywa technologia i jakie jest jej znaczenie dla skuteczności biznesowych przedsięwzięć? O nowej funkcji rozwiązań technologicznych i ich wpływie na modele biznesowe dyskutować będą wybitni eksperci – praktycy biznesu.

Kluczowe zagadnienia:
• Jakiego rodzaju technologie będą służyć projektowaniu zrównoważonej przyszłości?
• Jak doświadczenie i wydarzenia ostatnich lat wpływają na sposób podejścia firm i instytucji finansowych do ryzyk związanych z ciągłością działania?
• Jaką rolę w ograniczaniu ryzyka związanego z działaniem instytucji pełnią technologie?
• Najpoważniejsze bariery dotyczące wdrażania nowych technologii w przedsiębiorstwach.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie