Agata Dopieralska

Dyrektorka Audytu Wewnętrznego, Grupa Żabka
Agata Dopieralska
Żabka Group

bio

W organizacji odpowiedzialna za powołanie Zespołu Audytu Wewnętrznego oraz wdrożenie Systemu Zarządzania Ryzykiem Korporacyjnym.
Ekspertka ds. finansów z wieloletnim doświadczeniem w audycie, restrukturyzacji, zarządzaniu finansami oraz projektami. Posiada wysoki poziom wiedzy w zakresie oceny ryzyka, audytu, planowania, zgodności z SOX, wdrażania nowych polityk i procedur. Jest doświadczonym kierownikiem projektów.
W 2011 r. otrzymała wyróżnienie Pulsu Biznesu w konkursie 100 Kobiet Biznesu w Polsce.
W latach 2010-2014 zasiadała w zarządzie Hewlett Packard Polska i Global e Business Operations, wcześniej związana również Kulczyk Tradex. Odpowiadała w nich za księgowość statutową, sprawozdawczość lokalną i prawną, zarządzanie finansami. Koordynowała współpracę z bankami, audytorami, interesariuszami zewnętrznymi i wewnętrznymi.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe Executive MBA na The Nottingham Trent University we współpracy z Wielkopolską Szkołą Biznesu.

Zobacz debaty:

Agata Dopieralska
Żabka Group
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie