Agnieszka Gajewska

Partnerka PwC w Polsce, globalna liderka sektora publicznego, liderka Clients & Markets oraz platformy ESG w Europie Środkowo-Wschodniej
Agnieszka Gajewska
PwC Polska

bio

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie finansów / partnerstwa publiczno-prywatnego oraz w obszarze finansów i rachunkowości przedsiębiorstw, które zdobyła w branży doradczej i bankowej w Polsce i w Londynie, pracując nad międzynarodowymi projektami infrastrukturalnymi m.in. w Europie czy Ameryce Północnej.

Agnieszka posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w sektorze publicznym nad projektami związanymi z kompleksowymi reformami administracji publicznej, celami zrównoważonego rozwoju (SDGs), innowacjami, inteligentnymi miastami oraz cyfryzacją. Pełniła funkcję doradcy przy opracowywaniu strategii inwestycyjnych w zakresie instrumentów finansowych dla międzynarodowych instytucji finansowych, a także rządów i ministerstw.

Jest biegłym rewidentem, członkiem brytyjskiej ACCA. Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Regularnie występuje w roli prelegentki na konferencjach branżowych oraz szkoleniach, na całym świecie.

Agnieszka Gajewska
PwC Polska
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie