Agnieszka Gryglicka

studentka Uniwerystetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, autorka eseju pt. OK Google, ile kosztuje moja prywatność
Agnieszka Gryglicka
Uniwerystet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

bio

Agnieszka Gryglicka – studentka ostatniego roku dwóch kierunków studiów magisterskich na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie: finansów i rachunkowości, spec. menadżer finansowy oraz analityki gospodarczej. Ukończyła studia I stopnia na tym samym Wydziale na kierunku ekonomia (spec. przedsiębiorstwo w gospodarce rynkowej). W czasie studiów aktywnie działająca na rzecz społeczności akademickiej, pełniąc rolę przewodniczącej Rady Wydziałowej Samorządu Studentów oraz pogłębiająca swoje naukowe horyzonty działając aktywnie w Kole Naukowym Ekonomistów oraz Studenckim Kole Naukowym Finansistów. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów oraz projektów badawczych, skupiających się na finansach gospodarstw domowych i firm rodzinnych. Interesuje się nowoczesnymi technologiami i w sposób szczególny angażuje się w analizę finansowania oraz ocenę strategii biznesowej podmiotów leczniczych.

Zobacz debaty:

Agnieszka Gryglicka
Uniwerystet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie