Agnieszka Karbowiak

p.o. Prezes Zarządu, PZU Zdrowie S.A.
Agnieszka Karbowiak
PZU Zdrowie S.A.

bio

Z Grupą PZU związana od 11 lat, a od 2021 roku także ze spółką medyczną PZU Zdrowie w roli CFO.
Posiada doświadczenie w zakresie audytu i doradztwa biznesowego w sektorze finansowym, kontrolingu i finansów w obszarze ubezpieczeń oraz w zarządzaniu spółką operatora medycznego. Obecnie, jako członek Zarządu PZU Zdrowie, odpowiada za finanse, IT i innowacje, kładąc szczególny nacisk na zarządzanie w oparciu o dane. Wcześniej w Grupie PZU m.in. brała udział w realizacji projektów M&A, a następnie zaangażowana w integrację w obszarze finansów i kontrolingu.
Jej obszar zainteresowań zawodowych koncentruje się wokół rozwiązań informatycznych, analizy danych oraz innowacji.
Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz programu MBA Politechniki Warszawskiej. Członkini ACCA i biegły rewident. Ukończyła program Academy Leadership for Poland.

Zobacz debaty:

Agnieszka Karbowiak
PZU Zdrowie S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie