Agnieszka Pietryja

Head of Research and Development Center, Dell Technologies
Agnieszka Pietryja
Dell Technologies

bio

Od ponad 20 lat pracuje w branży IT na stanowiskach kierowniczych. Posiada szerokie doświadczenie związane z budową efektywnych i zaangażowanych zespołów, a także skalowaniem organizacji.
W poprzedniej roli w ABB zbudowała od podstaw zespół pracujący nad złożonym rozwiązaniem i rozwinęła go do poziomu departamentu. Prowadziła również projekt transformacji organizacyjnej w centrum R&D.

Dołączyła do Dell Technologies w 2022 roku, obejmując rolę dyrektorki nowego Centrum Badawczo-Rozwojowego i zespołu inżynierii oprogramowania.
Centrum zatrudniło już ponad 200 osób, które pracują nad szerokim wachlarzem rozwiązań informatycznych Dell Technologies.
Jej misją jest tworzenie dobrych środowisk pracy. Lubi podróżować, czytać i słuchać jazzu.

Agnieszka Pietryja
Dell Technologies
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie