Agnieszka Zarzycka

Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych, Microsoft
Agnieszka Zarzycka
Microsoft Polska

bio

Od ponad 20 lat związana jest ze światem nowych technologii. Swoje doświadczenie zawodowe budowała pracując w strukturach lokalnych i międzynarodowych czempionów branży IT tj. Microsoft, Oracle, Kapsch.
Jest liderem biznesowym z wieloletnim doświadczeniem w obszarze komunikacji, marketingu B2B, sprzedaży i współpracy z partnerami.
Od 2018 r kieruje działem aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics & Power Platform. Wspólnie z zespołem współpracuje z klientami z sektora dużych przedsiębiorstw i instytucji publicznych.
Zajmuje się rozwiązaniami biznesowymi wspierając projekty transformacyjne w obszarze Customer Experience. Aktywnie promuje platformę low-code jako zestaw narzędzi pozwalających przyśpieszyć cyfryzację wielu obszarów biznesowych. Jest zwolenniczką strategii demokratyzacji danych, dzięki której firmy mogą osiągać swoje cele szybciej i skuteczniej.
Odpowiada za współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami sektora komercyjnego i publicznego na polskim rynku.
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej.

Zobacz debaty:

Agnieszka Zarzycka
Microsoft Polska
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie