Aleksandra Pędraszewska

współzałożycielka i dyrektor operacyjna VividQ
Aleksandra Pędraszewska
VividQ

bio

Współzałożycielka i dyrektor operacyjna (COO) brytyjskiego start-upu VividQ oferującego wiodące na świecie oprogramowanie dla wyświetlaczy holograficznych. Współtworzyła firmę w trakcie studiów magisterskich na Cambridge Judge Business School. Dzisiaj Aleksandra kieruje zespołami marketingu, operacji i finansów. Koncentruje się na wprowadzaniu technologii VividQ na rynek wraz z producentami takich urządzeń jak okulary do rozszerzonej rzeczywistości czy wyświetlacze HUD w samochodach, a także na utrzymywaniu relacji inwestorskich, do tej pory pozyskując ponad 23 milionów dolarów na rozwój VividQ.

Wcześniej Aleksandra zdobywała doświadczenie zawodowe w Rolls-Royce, HBO i IdeaLab Ventures. Została umieszczona na europejskiej i polskiej liście Forbesa “30 przed 30stą”. Aleksandra wspierała działalność Fundacji PLUGin – budującej społeczność dla „Polaków bez granic” w branży innowacji – promując polskie start-upy wśród europejskich inwestorów. W trakcie studiów licencjackich na Uniwersytecie Cambridge otrzymała tytuł “Brytyjskiej Studentki Roku”.

Zobacz debaty:

Aleksandra Pędraszewska
VividQ

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie