Andrzej Antoń

współzałożyciel i CEO Autopay
Andrzej Antoń
Autopay

bio

Andrzej Antoń – współzałożyciel i CEO Blue Media (wkrótce Autopay), jednej z największych firm finansowo-technologicznych w Polsce oferującej usługi dla sektora finansowego, telekomunikacyjnego i ecommerce w Polsce. Aktualnie jako członek zarządu odpowiada za strategiczny rozwój firmy, z której usług korzysta aktualnie ponad 35 tysięcy firm oraz 10 mln klientek i klientów w Polsce.

Innowator, pasjonat zrównoważonego rozwoju, zielonej energii i czystego transportu. Na co dzień, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, wspiera inicjatywy, które działają na rzecz równości kobiet w biznesie i przestrzeni publicznej. Absolwent informatyki oraz ochrony środowiska na Politechnice Gdańskiej. W wolnych chwilach poświęca się żeglarstwu i sportom wodnym.

 

Zobacz debaty:

Andrzej Antoń
Autopay
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie