Andrzej Zwara

Założyciel i Partner Zarządzający w kancelarii Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy
Andrzej Zwara
Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy

bio

Założyciel i Partner Zarządzający w kancelarii Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy, Andrzej jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył aplikację sądową i adwokacką oraz był pracownikiem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Katedrze Prawa Administracyjnego. Prowadził również wykłady z zakresu procesu inwestycyjnego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

W latach 2010-2016 pełnił funkcję Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej, wcześniej był członkiem władz Izby Adwokackiej w Gdańsku, w tym zasiadał w Prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej.

Jest członkiem Gdańskiej Izby Adwokackiej.

Andrzej Zwara specjalizuje się w prawie inwestycyjnym i prawie nieruchomości, prawie ochrony środowiska, partnerstwie publiczno-prywatnym oraz prawie energetycznym. Uczestniczył w realizacji wielu projektów, w tym m.in. budowy autostrady A1, doradzał w procesie budowy sieci stacji benzynowych w całej Polsce oraz projektów budowy największych centrów handlowych w Polsce, a także zagospodarowania dużych obszarów miejskich w Polsce.

Andrzej Zwara
Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy

Zobacz również

Organizator:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny
Partnerzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Honorowi:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Akademiccy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Akademii EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy5 - 7 czerwca 2023

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie