Aneta Jóźwicka

Dyrektor Pionu Corporate Affairs, Członkini Zarządu, Provident Polska S.A.
Aneta Jóźwicka
Provident Polska S.A.

bio

Od czerwca 2023 r. Dyrektor Pionu Corporate Affairs, Członkini Zarządu w Provident Polska S.A.
Przed dołączeniem do Provident Polska, Aneta Jóźwicka przez prawie piętnaście lat pracowała w Diageo – firmie, która jest światowym liderem w branży napojów alkoholowych premium, gdzie ostatnio zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Relacji Korporacyjnych na Europę Północną, a wcześniej pracowała dla 55 krajów, w tym rynków kluczowych, głównie z Europy kontynentalnej.

Zanim rozpoczęła wieloletnią karierę w Diageo, Aneta Jóźwicka pracowała w branży farmaceutycznej, posiada także doświadczenie pracy w agencji PR. W latach 2020-2022 Aneta Jóźwicka była także Przewodniczącą Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy. Obecnie jest Przewodniczącą Zarządu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej.

Aneta Jóźwicka
Provident Polska S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie