Anna Bichta

Prezeska Zarządu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!
Anna Bichta
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!

bio

Prezeska Zarządu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!, absolwentka MBA Thames Valley University, EMCC Business & Life Coach, Reiss Motivation Profile Master Coach, trenerka, wykładowczyni, mentorka. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów dla sektora wyspecjalizowanych usług dla biznesu w obszarze strategii, badań i analiz rynku, sprzedaży usług oraz usprawniania procesów biznesowych.  W Fundacji Think! odpowiedzialna za nawiązywanie współpracy z partnerami oraz realizację innowacyjnych, długofalowych projektów społecznych oraz z zakresu CSR w obszarze edukacji finansowej, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych – m.in. Program Rozwoju Przedsiębiorczości (87 000. odbiorców, 137 nowo utworzonych firm, 12 000 użytkowników gry Pierwszy Milion),  Zdrowie Finansowe (34 000 czytelników portalu) , Superkoderzy (18 000 uczniów, ponad 1 000 nauczycieli), warsztaty i prelekcje z cyklu Business Market (850 uczestników).  W codziennej pracy koncentruje się na wypracowywaniu rozwiązań wykorzystujących wiedzę i doświadczenie wybitnych ekspertów z różnych dziedzin i praktyków biznesu.  Wierzy, że w budowaniu umiejętności z zakresu dbania o finanse osobiste, racjonalnej konsumpcji czy kompetencji przedsiębiorczych kluczowa jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz współpraca i synergia działania.

Zobacz debaty:

Anna Bichta
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie