Anna Kożuchowska

Partner EY, Risk Consulting
Anna Kożuchowska
EY Polska

bio

Anna Kożuchowska jest Partnerem w EY Polska Risk Consulting, gdzie kieruje obszarem ryzyka kredytowego. Jej pasją jest rozwiązywanie złożonych problemów i pomaganie bankom w rozwoju. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi bankami w Europie i na Bliskim Wschodzie, dostarczając rozwiązania w zakresie procesów kredytowych oraz metod i narzędzi zarządzania ryzykiem kredytowym. W ciągu prawie 20 lat pracy w konsultingu prowadziła wiele projektów transformacyjnych i współpracowała z prawie wszystkimi bankami w Polsce. Anna łączy wiedzę statystyczną z kompetencjami biznesowymi i technologicznymi, umożliwiając płynną współpracę pomiędzy ryzykiem, biznesem i technologią. Takie połączenie staje się coraz ważniejsze, ponieważ biznes kredytowy przekształca się w pełni cyfrowy i omnichannelowy.

Zobacz debaty:

Anna Kożuchowska
EY Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie