Anna Link

Dyrektor Departamentu Strategii i Zarządzania Bankowością MSP i Korporacyjną, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Anna Link
BNP Paribas Bank Polska S.A.

bio

W bankowości od ponad 10 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywała w Grupie Rabobank, gdzie rozwijała relacje z kluczowymi klientami międzynarodowymi. Następnie w  Santander Bank Polska odpowiadała za wypracowanie oraz wdrożenie strategii sektorowej w segmencie bankowości korporacyjnej. W oparciu o podejście sektorowe stworzyła nowe standardy sprzedaży produktów i wypracowała rozwiązania w zakresie poprawy doświadczeń klientów. W ramach Grupy BNP Paribas odpowiadała za rozwój relacji z klientami strategicznymi z sektora Food&Agri, wdrożenie rozwiązań finansowania łańcucha dostaw oraz implementację strategii sektorowej dla Grupy BNP Paribas na Ukrainie oraz w Turcji. Obecnie odpowiada za wypracowanie oraz implementację strategii dla obszaru bankowości MSP i Korporacyjnej, wzmacnianie pozytywnych doświadczeń Klientów i Pracowników oraz koordynację projektów grupowych.  Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Finansów i Rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej.

Zobacz debaty:

Anna Link
BNP Paribas Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie