Arek Szulczyński

Ekspert
Arek Szulczyński
Ekspert

bio

Tematyką analizy trendów technologicznych i konsumenckich oraz ich wpływu na strategię rozwoju marek zajmuję się w sumie od ponad 21 lat.

Od 12 lat prowadzi prelekcje, warsztaty i szkolenia dla fajnych klientów m.in. Mastercard, Generali, Concordia, AmRest, mBank, PKO BP, Bank PEKAO, Santander Bank Polska, Millennium Bank, BNP Paribas Bank Polska, ING Bank Śląski, Spółdzielcza Grupa Bankowa, eService, Microsoft, Grupa BPS, Bank Pocztowy, BBC Polska, PGE, T-Mobile Polska, Polpharma, Grupa Żywiec czy Discovery Channel. Zajmuje się także opracowywaniem procesów, systemów, usług i produktów w metodyce Design Thinking.

Wierzy, że usługi z których korzystamy, oraz systemy, w których funkcjonujemy, powinny być oparte na głębokim zrozumieniu problemów i potrzeb ludzi, którzy z nich korzystają. Powinny być dla nich wartościowe i użyteczne. Wierzy, że dawanie ludziom owej wartości jest dziś bardzo potrzebne. I dobre. Dla ludzi i dla biznesu.

Zobacz debaty:

Arek Szulczyński
Ekspert

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie