Arkadiusz Milewski

Dyrektor ds. relacji inwestorskich i M&A, VeloBank S.A.
Arkadiusz Milewski
VeloBank S.A.

bio

Menadżer z blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku finansowym. W trakcie kariery zawodowej związany z bankiem BPH S.A. oraz PKO BP S.A., obecnie w VeloBank S.A.

W ciągu ostatnich 10 lat aktywny zawodowo przede wszystkim w obszarze relacji inwestorskich oraz projektów M&A, odpowiadając za przygotowanie i realizację licznych transakcji na rynku kapitałowym, w tym przejęć, połączeń oraz sprzedaży podmiotów sektora finansowego. Posiada również bogate doświadczenie w obszarze analiz finansowych, controllingu, planowania i raportowania, prowadzeniu działań restrukturyzacyjnych, jak również  praktykę w zakresie nadzoru właścicielskiego.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta programu Socrates-Erasmus na Universidad da Coruna w Hiszpanii. Ukończone Studium Kontrolingu Bankowego prowadzone przez Warszawski Instytut Bankowości. Uczestnik licznych kursów i szkoleń.

Zobacz debaty:

Arkadiusz Milewski
VeloBank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie