Andrzej Pyka

Dyrektor Transformacji Bankowości Detalicznej Santander Bank Polska
Andrzej Pyka
Santander Bank Polska S.A.

bio

Jest doświadczonym liderem programów transformacyjnych w instytucjach finansowych. Przez wiele lat pracował w globalnej firmie oferującej usługi doradcze i wdrożeniowe, z którą przeprowadził wiele złożonych projektów dla największych banków i ubezpieczycieli w Polsce i w Europie środkowej. Był także jednym z liderów transformacji biznesu detalicznego największej polskiej firmy ubezpieczeniowej. W latach 2013-2017 pracował na kierowniczych stanowiskach globalnej firmy IT, partnera cyfryzacji sektora finansowego. Od roku 2017 odpowiada za transformację bankowości detalicznej Santander Bank Polska S.A.

Zobacz debaty:

Andrzej Pyka
Santander Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie