Dagmara Wieczorek-Bartczak

Członek Zarządu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego
Dagmara Wieczorek-Bartczak
Bankowy Fundusz Gwarancyjny

bio

Dagmara Wieczorek-Bartczak jest członkiem zarządu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego od 1 lutego 2022 r. W BFG kieruje m.in. pracami przygotowującymi Fundusz do roli organu przymusowej restrukturyzacji w sektorze ubezpieczeń.

Przez ponad 22 lata pracowała w Urzędzie KNF, gdzie m.in. pełniła obowiązki Dyrektora Zarządzającego Pionem Nadzoru Ubezpieczeniowego, a w latach 2019-2021 była Zastępcą Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, odpowiedzialną za nadzór nad sektorem ubezpieczeń. W latach 2009-2016 była Zastępcą Przewodniczącego Komisji Nadzoru Audytowego. Pracowała również w firmie doradczej Ernst&Young Business Advisory.

Absolwentka matematyki na Uniwersytecie Łódzkim, posiada tytuł MBA, ukończyła studia doktoranckie i studia podyplomowe na SGH, te ostatnie z zakresu zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych.

Zobacz debaty:

Dagmara Wieczorek-Bartczak
Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie