Daniel Draga

Prezes Zarządu Cavatina Group S.A. oraz Wiceprezes Zarządu Cavatina Holding S.A.
Daniel Draga
Cavatina Group S.A.

bio

Prezes Zarządu Cavatina Group S.A. oraz Wiceprezes Zarządu Cavatina Holding S.A. wprowadzonej na główny rynek GPW w lipcu 2021 r. Odpowiedzialny za zarządzanie zespołem finansowo-księgowym oraz kształtowanie i realizację strategii finansowej oraz podatkowej Grupy Kapitałowej liczącej blisko 60 spółek w Polsce i zagranicą. Odpowiada również za budowanie relacji z rynkiem kapitałowym.

Swoje doświadczenie zdobywał w Dziale Doradztwa Transakcyjnego w EY Poland. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sektorach nieruchomości, budownictwie, energetyce, motoryzacji oraz we współpracy z funduszami private equity i inwestorami strategicznymi.

Daniel Draga
Cavatina Group S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie