Daniel Martyniuk

Partner, Lider doradztwa technologicznego, Deloitte
Daniel Martyniuk
Deloitte

bio

Daniel ma ponad 20-letnie doświadczenia w doradzaniu klientom, w jaki sposób efektywnie wykorzystywać technologię do generowania wartości biznesowej – od budowania strategii IT, poprzez wdrażanie nowoczesnego modelu operacyjnego, doskonalenie struktur, procesów i metod pracy, po wdrażanie najnowszych rozwiązań IT.
Doświadczenia Daniela obejmują definiowanie i wdrożenie strategii cyfrowych, zarządzanie programami transformacji technologicznych oraz organizacyjnych dla instytucji finansowych, tworzenie ram do zarządzania portfelem inwestycji IT, tworzenie struktur organizacji IT, zarządzania zmianą i wprowadzaniem nowego ładu korporacyjnego w obszarze IT, wdrażanie rozwiązań technologicznych, usprawnianie procesów biznesowych oraz zarządzanie ludźmi i zmianami organizacyjnymi.

Zobacz debaty:

Daniel Martyniuk
Deloitte
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie