Emil Andryszczyk

CIO, Bank Ochrony Środowiska S.A.
Emil Andryszczyk
Bank Ochrony Środowiska S.A.

bio

Doświadczony menadżer i architekt w obszarach: IT, architektury korporacyjnej i procesowej, zarządzania portfelem programów i projektów, strategii biznesowej i IT oraz zwinnych modeli organizacyjnych. Propaguje i wdraża modele IT zorientowane na Klienta oraz stosowanie innowacji i technologii dla maksymalizacji celów biznesowych oraz skrócenia time-to-market.
Ukończył studia na Wydziale Informatyki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej uzyskując tytuł magistra na kierunku Telekomunikacja a wcześniej inżyniera na kierunku Informatyka. Studia MBA na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie na specjalizacji Finanse ukończył z wyróżnieniem. Zrealizował również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Jest certyfikowanym trenerem wewnętrznym, legitymuje się licznymi certyfikacjami z obszaru zarządzania projektami (m.in. PRINCE2 oraz Professional Scrum Master).
Od blisko 20 lat specjalizuje się w prowadzeniu b. dużych projektów biznesowo-technologicznych. Zdobywanie doświadczeń zawodowych umożliwiła mu praca firmach z obszaru: konsultingu (EY), bankowości (Bank Gospodarstwa Krajowego, Bank Ochrony Środowiska) i administracji centralnej (Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego).
Członek Rady Bankowości Elektronicznej ZBP (2018-2022) oraz Rady Programowej Forum Technologii Bankowych (2022).
Obecnie w Banku Ochrony Środowiska odpowiada za obszar IT, w szczególności systemowe, zorganizowane i zaplanowanie przeprowadzenie Banku przez transformację architektury IT oraz realizację strategii biznesowej w zakresie teleinformatycznym.
Jego pasje to doprowadzanie projektów do szczęśliwego końca w terminie oraz żeglarstwo.

Zobacz debaty:

Emil Andryszczyk
Bank Ochrony Środowiska S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie