Ewa Ogryczak

Wiceprezes, MCI Capital ASI S.A.
Ewa Ogryczak
MCI Capital ASI S.A.

bio

Ewa Ogryczak, wiceprezes MCI Capital ASI, senior partner, COO. W 2009 r. uzyskała uprawnienia biegłego rewidenta. Była uczestniczką wielu szkoleń oraz kursów z obszaru finansów i rachunkowości. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowisku partnera oraz dyrektora warszawskiego oddziału PKF Consult Sp. z o.o. (wcześniej PKF Audyt Sp. z o.o.) oraz menedżera w firmie audytorskiej KPMG Audyt Sp. z o.o. W czerwcu 2015 r. objęła stanowisko wiceprezesa zarządu i CFO w MCI Capital ASI. Dzisiaj jako COO odpowiada za wszystkie operacyjne aspekty działania Grupy MCI oraz pozyskiwanie finansowania. Ukończyła studia w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.

 

 

Zobacz debaty:

Ewa Ogryczak
MCI Capital ASI S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie