Filip Kobielski

Head of Digital Engineering & Low-Code/No-Code European Hub, EY
Filip Kobielski
EY

bio

W ramach EY Polska prowadzi zespół Digital Engineering oraz Low-Code/No-Code Hub na Europę, zajmującą się definicją strategii, analizą oraz implementacją cyfrowych rozwiązań dla instytucji finansowych w Polsce i w Europie.

Większość swojej kariery spędził w Wielkiej Brytanii, studiując Management & Strategy na Aston University oraz pracując dla Accenture i EY w Londynie. Tam, wraz z globalnymi bankami i ubezpieczycielami, definiował strategie pod automatyzacje, AI oraz optymalizację kosztową, jak również doradzał w wdrożeniach cyfrowych transformacji.

Wcześniej był profesjonalnym żeglarzem i członkiem kadry narodowej w olimpijskiej klasie Laser. Przez 14 lat reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej zdobywając przy tym m.in. medale na Mistrzostwach Świata, Europy oraz Polski.

Zobacz debaty:

Filip Kobielski
EY
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie