Grzegorz Białobrzeski

Dyrektor Biura Klienta Strategicznego – Handel i Przemysł, PKO Bank Polski
Grzegorz Białobrzeski
PKO Bank Polski

bio

Grzegorz Białobrzeski – blisko 30letnie doświadczenie w bankowości, z czego prawie 25lat w obszarze Treasury. Zaczynał pracę w BRE Banku (obecnie mBank) na stanowisku Junior Dealera, w 2001r. przeszedł do Banku BPH gdzie objął stanowisko Head of Treasury Sales. Po 10latach został Dyrektorem Zarządzającym /Szefem Treasury w Pekao S.A. Od 2019r jest Dyrektorem w Pionie Klienta Strategicznego PKO Banku Polskiego, gdzie odpowiada za współprace z największymi Korporacjami z branży handlowej i produkcyjnej.

Grzegorz Białobrzeski
PKO Bank Polski
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie