Grzegorz Pędzisz

CIO, Volkswagen Financial Services
Grzegorz Pędzisz
Volkswagen Financial Services

bio

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w IT, które zdobył, przechodząc przez wszystkie szczeble – od programisty do dyrektora departamentów IT i CIO w 2 bankach. Pracował m.in. dla AIG, Santander Banku, Eurobank-Societe Generale czy Idea Banku. Przewodniczył też grupie roboczej przy Związku Banków Polskich, która opublikowała standard „Polish Cloud 1.0”. Mimo menedżerskiego stanowiska, nadal jest aktywnym programistą i architektem rozwiązań informatycznych.

Zobacz debaty:

Grzegorz Pędzisz
Volkswagen Financial Services

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie