Honorata Byczyńska

Członek Zarządu Millennium Goodie i Dyrektor Banku Millennium
Honorata Byczyńska
Bank Millenium

bio

Absolwentka Kierunku Finanse i Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej, w zakresie wycen nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko–Mazurskim. Posiada certyfikacje Prince Practitioner, Six Sigma Black Belt oraz stopień zawodowy Senior Menedżerki ds. Zarządzania Procesami i Jakością nadawany przez Związek Banków Polskich.

Karierę zawodową rozpoczęła w Wielkopolskim Banku Kredytowym SA (Santander Bank Polska), jako specjalistka w dziedzinie rynków kapitałowych. Była uczestnikiem projektu utworzenia Centrum Bankowości Hipotecznej WBK, odpowiedzialna w projekcie za stworzenie oferty kredytów hipotecznych. Od roku 2002 zajmowała stanowiska kierownicze. W roku 2005 objęła stanowisko Dyrektorki odpowiedzialnej za obszar kart kredytowych w Banku Zachodnim WBK SA.

Do Banku Millennium dołączyła w 2008 roku obejmując stanowisko Dyrektorki Marketingu Kredytów Konsumpcyjnych. Od 2012 roku jest Dyrektorką Departamentu Zarządzania Procesami i Projektami, odpowiada za rozwój i optymalizację strategicznych obszarów biznesowych i operacyjnych. Od 2016 roku pełni także funkcję Członkini Zarządu w Millennium Goodie, nadzorującej sprzedaż i współpracę z partnerami. W roku 2019 odpowiadała za przeprowadzenie fuzji Millennium z Eurobankiem pełniąc rolę Dyrektorki Programu. Od roku 2021 odpowiada również za przygotowanie, aktualizację oraz wsparcie realizacji strategii biznesowej Banku Millennium.

W Związku Banków Polskich pełniła rolę Vice-Przewodniczącej Komitetu ds. Jakości Usług Finansowych, a obecnie jest Członkinią Komitetu ds. Diversity & Inclusion. Aktywnie wspiera młode kobiety w ich karierze, działając w roli Mentorki m.in. we współpracy z Vital Voices Chapter Poland.

Zobacz debaty:

Honorata Byczyńska
Bank Millenium

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie